Yeni Citroen C4 Türkiye Topraklarına Ulaştı!

Farklı tarzıyla dikkatleri üzerine çeken ve herkes tarafından merak edilen yeni Citroen C4, Türkiye topraklarına ulaştı. Shine, Shine Bold, Feel ve Feel Bold donanım seviyelerine sahip olan otomobil, dizel ve benzin olmak üzere iki farklı yakıt seçeneği ile ülkemize ulaştı.

Alışılmışın dışında arka tasarıma sahip olan yeni Citreon C4, crossover’a benzeyen hatlarıyla ilgi odağı olmayı başardı. Meraklılarının satışını sabırsızlıkla beklediği otomobil, 225.000 TL’den başlayan fiyatlar ile 17 Mayıs’tan itibaren alıcı ile bulaşacak.

Yeni Citroen C4 Özellikleri Neler?

1800 mm genişliğe ve 1525 mm yüksekliğe sahip olan araç, 4360 mmlik uzunluğu ile dikkat çekiyor. Bagaj hacmi 380 litre olan aracın koltukları yatırıldığında ise bu araç hacmi 1150 litreye çıkıyor.

Dokunmatik tuşlar yerine fiziksel klima düğmelerini kullanarak yola devam etmek isteyen araç sürücülerini sevindiren fiziksel klima düğmelerinin yanı sıra 10 inç büyüklüğünde dokunmatik bilgi ve eğlence sistemi yer alıyor. Markanın en güzel navigasyon yazılımına sahip olan otomobil head-up display ile donatılmış.

20 sürücü yardım özelliğine sahip olan yeni Citroen C4, son zamanlarda otomobil kullanıcıları için vazgeçilmez hale gelen Apple CarPlay ve Android Auto desteğini de barındırıyor. Aracın dikiz aynasına yerleştirilen Full HD kamera ile kayıt alma ve fotoğraf çekme ayrıcalıklarını da beraberinde sunuyor.

Yeni Citroen C4 Fiyatı

Ülkemizde dizel ve benzin olmak üzere iki ayrı yakıt seçeneği ile satışa sunulacak olan Yeni Citroen C4, yakıt seçeneklerine göre farklı fiyatlardan alıcıları ile buluşacak. Dizel için fiyat aralığı 335.000 TL’den başlayarak 375.000 TL’ye kadar çıkıyor. Benzinli seçeneğinde ise 225.000 TL’den başlayarak 355.000 TL’ye çıkan fiyat aralıkları ile satışa sunulacak.