Xbox Design Lab Geri mi Dönüyor?

Showcase Extended etkinliğinde Xbox Games tarafından yapılan açıklamaya göre, Xbox kontrolcülerinizi özelleştirmek için kullanabileceğiniz Xbox Design Lab geri döndü. Daha önce Xbox One kullanıcıları tarafından kullanılan bu özelleştirme, bir süre sonra kaldırılmıştı. Showcase Extended etkinliğinde, Xbox Series X|S kontrolcüleri için hazırlanan özelleştirme seçenekleri tanıtıldı. Bu özellik ile istediğiniz renkte istediğiniz parçayı özelleştirebiliyor ve 10 dolar farkla kontrolcünüzü satın alabiliyorsunuz.

Xbox Design Lab ile Kontrolcülerinizi Özelleştirmek ve Renklendirmek Sizin Elinizde!

X|S kontrolcülerini, Xbox Design Lab ile sizin için belirlenen ve sunulan renk seçeneklerini kullanarak özelleştirebiliyorsunuz. Bunun için kontrolcünün fiyatına ek olarak 10 dolar ödemeniz gerekiyor. Dilerseniz istediğiniz bir yazıyı da kontrolü üzerine lazer ile yazdırmanız mümkün. Xbox Design Lab Amerika, Kanada ve bazı Avrupa ülkelerine gönderim sağlıyor. Şu an için Türkiye’ye herhangi bir gönderim yapılamıyor.

Sadece seçenek arasında yer alan renkler kullanılabilir durumda. Özel renk oluşturma imkanınız yok. Ancak, özel bir renk oluşturamasanız da güzel bir renklendirme yapabilirsiniz. Xbox Design Lab ile gövde, tetikler, sırt, D-pad, bumpers, ABXY, Thumbsticks ve View | Menu | Share tuşlarını özelleştirebiliyorsunuz. Lazer ile kontrolcü üzerine yazı yazmak isterseniz 9,99 dolarlık ücreti ödemeniz gerekiyor.