WhatsApp Web’in Yeni Özelliği Sahnede!

Arayüzü ile de hizmet veren WhatsApp, yeni özelliği ile kullanıcıların zamanlarını daha iyi değerlendirmelerine fırsat vermeye hazırlanıyor. WhatsApp Web arayüzü için çeşitli kısayollar geliştirerek kullanıcıların daha pratik şekilde arayüzü kullanmasını sağlayan şirket, bu kez de WhatsApp Web’in yeni özelliği olan oynatma hızı özelliği ile geliyor.

WhatsApp Web’in Yeni Özelliği Telegram’da da Bulunuyor

Şirket, uygulamaya ve WhatsApp Web’e her geçen gün yeni özellikler getiriyor. Bu özelliklerin bir kısmı özgün içeriklere sahip olurken bir kısmı da farklı uygulamalardan esinlenerek oluşturuluyor. WhatsApp’ın yeni getireceği özellik de bunlardan biri. Telegram’da bulunan oynatma hızı özelliği WhatsApp Web’e de geliyor.

WaBetaInfo’dan elde edilen habere göre, WhatsApp beklenmedik bir şekilde oynatma hızı özelliğini ekledi. Bu özellik sayesinde kullanıcılar, farklı hızlarda ses dosyalarını oynatabilecek. WhatsApp kullanıcıları için artık üç farklı ses oynatma hızında sesleri dinlemek mümkün. Normal hızda ses dosyasını dinlemek için 1.0x hızı, daha hızlı ses dosyalarını dinlemek için ise 1.5x ve 2.0x oynatma hızlarını kullanılabilecekler.

WhatsApp Web’in Yeni Özelliği Telefonlar İçin de Devrede

WhatsApp Web için getirilen yeni özellik, iOS ve Android işlemci sistemine sahip telefonlar için de eklendi. Ancak bu yeni özellik güncellemeler ile birlikte geliyor ve bölge bölge kullanıma sunulma süresi değişiyor. Henüz telefonunuzda bu özellikbulunmuyorsa, oynatma hızı özelliği için bir sonraki güncellemeyi beklemeniz gerekiyor. WhatsApp Web’in yeni özelliği bilgisayarınızda bulunmuyorsa birkaç gün beklemeniz gerekecek.