Warzone’daki Ölümcül Kapı İlgi Odağı Oldu!

Warzone’daki ölümcül kapı hatası kısa süre içerisinde oyuncuların ilgisini çekti ve fakat Raven SoftWare hata ile ilgili henüz açıklamada bulunmadı. Oyuncular kapı için sıraya giriyor.

Raven SoftWare tarafından geliştirilen oyun geçtiğimiz günlerde 4. Sezonuna girdi ve oyuna yeni güncellemeler geldi. Harita üzerinde de bazı ufak değişiklikler yapıldı. Bunun gibi her büyük güncellemenin arsından bazen komik bazen ise çok can sıkıcı çıkıyor.

Oyuncular Warzone’daki Ölümcül Kapı İçin Sıraya Girdi!

Hatanın ortaya çıkması ve kısa süre içerisinde yayılması üzerine oyuncular deneme yapabilmek için sıraya girdi. Birçok deneme yapan oyuncu hatanın videosunu paylaştı ve videolar kısa süre içerisinde popüler oldu. Verdanks’tayer alan tuz madeni tesisinde beliren bu kapı hatası temas haline geçen her oyuncuyu anında öldürüyor. 4.sezon için yapılan güncelleme ile oyuna sihirli kırmızı kapılar eklendi. Bu kapılar rastgele yerlerde ortaya çıkıyor ve kapıyı açan oyuncu haritalarda daha hızlı dolaşabiliyor. Çoğu oyuncuya göre Warzone’daki ölümcül kapı, kırmızı kapıların hatalı bir varyantı olarak oyunda yer aldı.

3.sezon güncellemesinde de sorun çıkan oyunun, yeni güncellemesinde yer alan bu hatanın kısa süre içerisinde çözüleceği düşünülüyor. Ancak henüz Raven Software tarafından bu hata ile ilgili açıklama gelmedi.