Vivo Ben De Varım Diyor! Herkesi Şaşırtacak V21 ve V21 5G Yolda!

Özellikle marka bazlı çalışmalarda kendine has bir yapıda ilerleyen, büyük ve etkili bir dilde hizmet sunan ve çalışmaları ön plana çıkaran marka, kendine has bir yapıda çalışmaları sürdürmeye devam ediyor. V21 ile ilgili bütün süreçlerde Media Tek Dimensty 800U işlemcisi ön plana çıkıyor. 4G ve 5G destekleriyle hizmet verecek olan bu ürün için görüntü sabitleme özelliğinin de olduğunu söyleyelim. Markanın kendi içinde yoğun bir yapıda ilerlemesi ve hepimize yenilikler içerisinden bir seçenek sunması, bu çalışmalarla ilgili bir detay oluşturmaya başlıyor. Çinli bir teknoloji şirketi olarak hizmetlerini sürdüren marka, V21 ismiyle ön plana çıkarılıyor. 4G LTE ve 5G olmak üzere farklı bağlantılar karşımıza çıkıyor. Telefon, özellikleriyle birlikte karşımıza çıktığı için hepimize yönelik bir çalışma üretiliyor. Vivo ile ilgili yeni akıllı telefonlar, tüketiciler ne vaat ediyor? Nasıl ilerliyor?

Cihazın özelliklerine bakacak olursak, AMOLED ekranla ilgili karşımıza çıkıyor ve bu sayede çok fazla bir cihazla ön planda yer alıyor. Detayların, fırsatların ve kişisel beklentilerin tamamen değiştiği, tamamen online olarak büyüdüğü ve ilerlediği bu durumda hepimiz için bir güzellik ve ihtiyaç seçeneğine erişebiliyoruz. Peki ama bu süreç nasıl ilerleyecek? Bu konuya dair farklı ve ayrıcalıklı bir hizmeti yakından görebilir ve kullanabiliriz. Yapay zeka destekli olarak özel bir mod ile karşımıza çıkan ve devreye giren bu hizmetler için tek bir seçim hepimize yeterli olacaktır. Bu yüzden bu site içeriğini yakınan kolaylıkla görebilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz. LED flaş ile kullanıcılara görmedikleri bir deneyim sunacak olan bu ürün için yeni bir kaliteye ulaşabiliyorsunuz.

V21 nasıl bir telefon? Özellikleri ne? Ne kadar?

V21 ve V21 5G modeli, yeni bir işlemci yapısı kullanacak. Bu yüzden de bu cihazlar haliyle çok ilgi çekecek. Hele ki tasarımlarının içerisinde yer alan güçlü seçimler ve farklı yaklaşımlar için 8 GB Ram ve 128 GB depolama alanı hepimizin karşısına çıkmaya devam ediyor. 4.000 mAh kapasite ile karşımıza çıkan bu yeni içerikler için tek bir tıklama yeterli olacaktır. Bu bataryalar ile ilgili 33 Watt Flash Charge desteği hepimizi etkiliyor ve bireysel olarak hizmetlerin tamamına yakından ulaşabiliyoruz. Bireysel ve etkili bir çalışma fırsatı karşısında tamamen değişken, tamamen hızlı ve yoğun bir süreç hepimizi mutlu ediyor. Bu cihaz zaten özellikle ileri mod seçimiyle karşımıza çıktığı için isteklerimizin tamamını kendimize göre kullanabiliyoruz. Kurguladıklarımız da bu süreçlerde ortaya çıkarılan türden oluyor. Bireysel ve hızlı bir çalışma mantığı tamamen bizim ihtiyaçlarımıza yönelik olarak sunuluyor. Bu sayede gecikmiyorsunuz ve çok daha keyifli bir telefona erişmiş oluyorsunuz.

V 21 teknik özellikleri nedir? Alınır mı?

V21 teknik özelliklerine şöyle bir bakalım.

  • Ekran: 6.44 inç büyüklüğünde AMOLED, 90 Hz tazeleme oranı, parmak izi okuyucu
  • İşlemci: MediaTek Dimensity 800U
  • RAM: 8 GB
  • Depolama: 128 GB
  • Ön Kamera: 44 MP 
  • Arka Kamera: 64 MP + 8 MP + 2 MP
  • Batarya: 4.000 mAh (33 watt FlashCharge)

Bu aşamada ihtiyaçların, yeniliklerin ve çözümlerin tamamında karşımızda yer alan farklı fırsatlar, farklı seçimler ve farklı detaylar bulunuyor. Bireysel olarak her türlü hizmeti, her türlü yeniliği ve seçimi de kendinize göre kullanabiliyorsunuz. İhtiyaçların, beklentilerin ve farklı kişisel desteklerin tamamında bize yönelik çözümleri kullanabilirsiniz. Sitemizde bu konuda sürekli yeni duyurular yapıyoruz.

Aslında mobil cihazlar için hepimiz bir yoldan geçmek durumunda kalıyoruz. Yani bazen paramıza göre seçim yaparken bazen yüksek modellere odaklanıyoruz. Bu yazımızda da sizlere en azından Vivo markasının yeni nesil cihazları hakkında bilgi vermek istedik. Detayların ve fırsatların hepsini güçlü bir şekilde kullanabilir ve ön plana çıkarabilirsiniz. Değişken ve etkili bir fiyat performansı ile ilerleyen ürünler 390 Dolar yapısıyla karşımıza çıkıyor ve beklentileri de bu süreçlerde kullanmaya devam ediyoruz. 4G bağlantı desteği ile ilerleyen, farklı ve etkili bir seçim üzerinde durulan bütün yeni duyuruları komple kullanabilirsiniz. Bireysel ve etkileşim destekli hizmetlerin tamamını kendinize göre kullanabilirsiniz.

390 dolar satış fiyatı ile satışa sunulacak olan bu ürün, yeni vergi seçimleriyle ön plana çıkarılıyor.