Ünlü Analistin Bitcoin Tahmini Herkesi Şaşırttı!

Kripto paraların gelecek vaat ettiğine inanan ünlü analist Peter Brandt, yaptığı açıklama ile herkesi şaşırttı. Ünlü analistin Bitcoin tahmini dudak uçuklattı.

Son zamanlarda yapmış olduğu iniş ve çıkışlar ile dikkatleri üzerine çeken kripto para cephesinde, kaos hakimiyeti devam ediyor. Birkaç hafta içerisinde beklentilerin üzerine çıkarak rekor üstüne rekor kıran ve son olarak 64 bin dolara çıkan Bitcoin, yaşanan ani bir düşüş ile 36 bin dolar civarına gerilemiş ve herkesi şoke etmişti. Çin’in ve Elon Musk’ın yapmış olduğu açıklamalardan oldukça etkilenen kripto para birimi, diğer para birimlerinin de olumsuz etkilenmesine sebep oldu.

Yaşanan bu olaylar neticesinde korku içerisinde gelişmeleri takip eden yatırımcılar, kripto para ustası olarak da bilinen Peter Brandt’ın yapmış olduğu açıklama ile umutlandı.

Ünlü Analistin Bitcoin Tahmini, Bitcoin’in 100 Bin Doları Aşması Yönünde!

Twitter üzerinden bir takipçisi ile yapmış olduğu konuşmada Bitcoin hakkındakini beklentisini dile getiren Peter Brandt, yakın zamanda yaşanan olaylara rağmen uzun vadede Bitcoin’in getiri sağlayacağını ve hala 100 bin dolar bandına çıkabileceğini söyledi.

Ünlü analistin Bitcoin tahmini, Bitcoin’in 14 Nisan’da görmüş olduğu zirvenin 40 bin dolar üzerinde. Bu tarihte 64 bin 854 dolar rekoruna ulaşan Bitcoin, ardından yaşamış olduğu ani çöküşle 30 bin dolar seviyesine geriledi. Yaşanılan bu durum ise yaydan fırlamaya hazırlanan bir oka benzetiliyor. Ünlü analist daha önce de Bitcoin hakkında tahminini paylaşmış ve bu kez de başka bir takipçisine kötü bir Bitcoin senaryosu çizerek 20 bin dolar seviyesine gerileceğini söylemişti.