Suzuki Swift Hibrit Sıfır Faizle Geliyor!

Tüm dünyaya yayılan Hibrit araç modelleri, her geçen gün atmaya devam ediyor. En çok tercih edilen Hibrit araç modellerinden olan Suzuki Swift ise Nisan ayında yeni bir kampanyayla geliyor. Yapılan kampanyaya göre Nisan ayının sonuna kadar bu aracı sıfır faizle almanız mümkün. İşte detaylar…

Suzuki Swift Hibrit sıfır faiz kampanyası;

Suzuki, Swift Hibrit araç modelinde, Nisan ayının sonuna kadar avantajlı başlangıç fiyatları ile birlikte sıfır faiz imkânı da sunuyor. Swift modelinde otomatik vites, sabit olarak sunuluyor. Bu aracın farklı modellerinin satış fiyatları da farklı.

  • Suzuki Swift Hibrit GL Techno versiyonu 208.900 liradan satışa sunuluyor.
  • Suzuki Swift Hibrit GLX Premium versiyonun satış fiyatı ise 221.900 lira olarak açıklandı.

Suzuki’nin bu modeli için yapılan kampanyada %0 faiz oranı ile birlikte 12 ay vadeli bireysel taşıt kredisi kullandırılabiliyor. Kredi 36.000 TL için geçerli olacak. Suzuki’nin benzinli modellerine göre %20’ye varan yakıt tasarrufu sağlayan Hibrit modeller için Nisan sonuna kadar kampanya devam edecek.

Yapılan açıklamaya göre bu kampanya kapsamında Suzuki GLX Premium versiyonunda, çift renkli gövde modelinden fiyat farkı alınmayacağı da bildirildi. Eğer Suzuki sahibiyseniz, aracınızı takasa vererek Suzuki Swift Hibrit modellerinden birini almayı tercih ederseniz, 5.000 lira tutarında ekstra nakit indiriminden de faydalanabilirsiniz. Ayrıca Suzuki Swift Hibrit modelleri, döviz kuru farkından etkilenmeden yeni alıcılarına, hemen teslim ediliyor.

Suzuki Swift Hibrit hangi özellikleri sunuyor?

Suzuki her zaman akıllı tasarıma sahip küçük araçlar üreten bir marka. Swift modeli ise sınıfının en ferah ve en rahat otomobilleri arasında yer alıyor. Aracın tüm donanım seviyelerinde standart olarak bulunan özelliği, sürüş asistanının olması. Bu özelliği ile Swift Hibrit modelinin, yüksek güvenlik ve yüksek teknoloji vaat ettiğini söyleyebiliriz. Sürüş asistanlarında kör nokta uyarı sistemi, fren destek sistemi, uzun far asistanı, direksiyona müdahale eden şeritten ayrılmayı önleme sistemi ve hız sabitleme sistemi bulunuyor.