Samsung Galaxy S22 Serisinde Çifte Standart Uygulanacak!

Samsung Galaxy S21 serisinin piyasaya sürülmesinin üzerinden henüz bir yıl geçmemişken, Samsung Galaxy S22 modeline dair sızıntılar gündeme gelmeye başladı. Şirket Galaxy S21’in arka kapağını plastik, S21+ ve S21 Ultra’nın arka kapağını ise cam kaplamadan yapmayı tercih etmişti.

Şirketin Galaxy S22 modeli üzerindeki planının ise, sadece Galaxy S22 Ultra’nın camdan üretilmesi yönünde olduğu ortaya çıktı. Serinin geri kalanında ise farklı bir teknoloji kullanılacak.

Samsung Galaxy S22 Ve S22+ Plastik Arka Kapakla Satışa Sunulacak!

Android Authority’den alınan haberlere göre, Galaxy S22 ve S22+ modellerinin arka kapakları yine plastik üretilecek. Detayları belli olmasa da şirketin yepyeni bir işleme teknolojisi kullanacağı ve bu teknoloji sayesinde plastiğin dayanaklılığının arttırılacağı belirtildi. Bu telefonun Galaxy S21’den daha dayanaklı olacağı da söylendi. Ultra modellerini ön plana çıkarmak için böyle bir hamle yapan şirketin, Galaxy S21, S21 Plus ve S21 Ultra modelleri 120 GHz ekranla gelmişti. Samsung Galaxy S22 modellerinin hepsinde de bunu devam ettireceği ortaya çıktı.