Oyun Severler Dikkat! Steam’da Büyük İndirimler Başladı…

Steam, hem sosyal platform olması hem de düzenli indirimler yapması ile oyun severler tarafından en çok ziyaret edilen yerlerden biri. Uzun yıllardan beri pek çok kullanıcıya hizmet veren Steam, büyük indirimlerine başladı. İşte detaylar…

Steam büyük indirimlerini kaçırmayın;

Steam, 12 Eylül 2003 yılında kurulmuş olan bir platformdur. Toplam 28 dilde, 120 milyondan fazla oyuncuya hizmet vermektedir. Düzenli olarak kullanıcılarını çeşitli indirimler ile buluşturan bu platform, son yaptığı açıklama ile büyük indirimlerine yenisini ekledi. 27 Mayıs tarihinde başlattığı indirimleri ile adından çok fazla söz ettirmiş olan geniş çaplı oyunlarda, uygun fiyatlarla sunuyor. İndirimlerin 31 Mayıs tarihinde 00:00’da sona ereceği açıklandı. Eğer açıklanan listelerdeki oyunları seviyorsanız, bu büyük indirimleri kaçırmamanızı tavsiye ederiz. İşte indirimli oyunlar listesi

Steam, hangi oyunlarda indirim yaptı?

Steam, yapmış olduğu indirimlerine bu kez, dünya genelinde en çok sevilen oyunları ekledi. Seveceğiniz pek çok oyunun yer aldığı bu listedeki uygun fiyatlar, 31 Mayıs tarihinde sonlanacak.

Cyberpunk 2077;

Aralık 2020 tarihinde çıkış yapan bu oyun, hatalarıyla ünlenmişti. Zaman içinde pek çok iyileştirme yapılan oyun, hatalarından arındırıldı. Şu anda Steam üzerindeki fiyatı 199 lira.

Witcher 3 Wild Hunt;

Witcher 3 Wild Hunt, CD Project Red yapımı olan ve ülkemizde sevilen bir oyun. İlk çıktığı zamanlarda da uygun fiyatlardan alıcılarıyla buluşan bu oyunun, şu anki indirimli fiyatı 11,99 lira.

Sea Of Thieves;

Büyük oranda indirim yapılan oyunlardan biri olan Sea Of Thieves, online şekilde korsancılık yapılabilen bir oyun. Devasa bir haritaya sahip olan ve kullanıcılar tarafından sevilerek oynanan bu oyunun fiyatı, %50 indirimle 30,50 lira oldu.

Death Stranding;

Yavaş tempolu ve sakin oyunlardan hoşlanıyorsanız, Death Stranding tam size göre. Kullanıcılarının yarısının çok severek oynadığı, diğer kısmının da yalnızca yürüme simülasyonu olarak kullandıklarını belirtikleri bu oyunun Steam üzerindeki indirimli fiyatı 199,50 TL.

DayZ;

PUGB oyununun atası olarak da nitelendirilen bu oyun, 2013 yılından beri sevilerek oynanan oyunlar arasında yer alıyor. Sürekli olarak geliştirilen bu oyunun indirimli fiyatı 89,9 TL.

Red Dead Redemption 2;

Piyasaya çıktığı günden beri pek çok oyuncu ve oyun basını tarafından baş yapıt olarak nitelendirilen bu oyun, yaklaşık 150 liralık bir indirme girerek, 200,33 liradan kullanıcılılarıyla buluşacak.

Disco Elysium The Final Cut;

Oyun severlerin öncelikli tercihlerinden olan bu oyun, Gemaspot ve IGN’den tam puan almıştır. Aynı zamanda PC Gamer tarafından da %92 puan alarak, sınıfının en iyi oyunlarından biri olduğunu kanıtlamıştır. Bu oyunu Steam üzerinden, 45,75 liralık uygun fiyatıyla satın alabilirsiniz.

Monster Hunter World;

Monster Hunter oyunlarının en yenilerinden olan World, aksiyon-RPG severlerin mutlaka denemesi geren bir yapım. Bu oyunu Steam üzerinden 91,74 liraya satın alabilirsiniz.