OnePlus Kullanıcılarına Beklenen Haber Geldi!

Akıllı telefon kullanıcılarının vazgeçilmezlerinden olan duvar kağıtları ve temalar sayesinde telefon içerikleri özelleştiriliyor. Genelde Android tabanlı telefona sahip kullanıcıların birçoğu, almış oldukları markanın sunduğu tema mağazası ile özelleştirmelerini kolayca yapabiliyor. Ancak OnePlus kullanıcıları, bu kullanıcılar arasında yer almıyor. Şirket bugüne kadar kendi temasını sunmaya yönelik hiçbir girişimde bulunmadığı için OnePlus kullanıcıları cihazlarını özelleştiremiyor. Nihayet OnePlus firmasından beklenen haber geldi. Şirket yapmış olduğu açıklama ile bu konuda çalışmalar yaptığını ve kendi tema mağazasını getireceğini duyurdu.

OnePlus Tema Mağazası Geliyor

Hemen hemen tüm akıllı telefonların kendilerine özel arayüzüleri bulunuyor. OnePlus da kendine özgü OxgenOS arayüzüne sahip. Ancak şirket bu arayüzüne sahip olmasına rağmen özel bir tema mağazasına yer vermiyor. Neyse ki artık bu problem ortadan kalkıyor. Şirketin yaptığı açıklamaya göre OnePlus yeni bir tema mağazasını piyasaya sürecek.

OnePlus Tema Mağazası Ne Zaman Gelecek?

OnePlustopluluk formunda yeni tema mağazası için bir etkinlik düzenleneceği açıklandı. Yapılan açıklamayı doğrulayan OnePlus, bir sonraki sürümde tema mağazası yeniliğinin geleceğini açıkladı. Yeniliğin içeriğini ise 18 Mayıs’ta kullanıcıları ile tartışmaya hazırlanıyor. Bu tarihte yenilikle ilgili tüm detayların açıklığa kavuşması bekleniyor.