Mediapark Anneler Günü Kampanyası Devam Ediyor!

Anneler Günü için geri sayımın başladığı bu günlerde, Anneler Günü’ne özel kampanyalar da birbiri ile yarışıyor. Teknolojiyi uygun fiyat aralıkları ile tüketicisiyle buluşturmak isteyen ve Anneler Günü kampanyası süresince stoklarını arttıran Mediapark’ta, kampanya tüm hızıyla devam ediyor.

Mediapark Anneler Günü Kampanyası Dikkat Çekti

Özel günlerde rakipleri ile kıyasıya rekabete giren ve ürünlerini daha fazla müşterisi ile buluşturmak için stoklarını arttıran Mediapark, Anneler Günü’nde de boş durmadı. Birçok rakibinden daha önce kampanya başlatan firma, Anneler Günü kampanyasına hızla devam ediyor.

Kampanya kapsamında ev aletlerinden kişisel bakım ürünlerine, telefondan tablete, saatlerden televizyona, onlarca ürüne indirim yapan ve uygun fiyatlar ile müşteriyle buluşturan Mediapark, Anneler Günü kampanyası ile ilgilerini üzerine topladı.

Mediapark Anneler Günü Kampanyası ile Öne Çıkan Ürünler

Yaptığı kampanya ile dikkatleri üzerine toplayan firmanın, en fazla rağbet gören ve satın alınan ürünleri de merak konusu oldu. İşte başlıca öne çıkan kampanya ürünleri;

  • Galaxy A51 alana Arzum Kahve Makinesi hediye
  • Samsung’un orta seviye grubu olan A serisinin ön plana çıkan ve yüksek satış rakamlarına ulaşan Galaxy A51 ürünü 3.299 TL’den satışa sunuluyor. Üstelik yanında Arzum Kahve Makinesi de hediye olarak veriliyor. Bu kampanya 9 Mayıs tarihine kadar devam edecek.
  • Huawei P40 Lite ve GT2 Pro Alana Kahve Makinesi hediye
  • Medipark Anneler Günü kampanyası kapsamında hem akıllı telefon hem de akıllı saat alana kahve makinesi hediye. İki üründen dilediğinizi alın ve kahve makinesini kapın.
  • Günümüzde orta seviyeli telefonlar arasında en iyilerinden biri olarak karşımıza çıkan Huawei P40 Lite ya da gün içinde telefona bakma ihtiyacınızı büyük ölçüde azaltan GT2 Pro akıllı saatini 9 Mayıs’a kadar alan herkes, kahve makinesi kazanıyor.
  • Philips Azur Buharlı Ütü 649 TL satış fiyatı ile kullanıcılarını bekliyor.