Hepsiburada’dan Her Bütçeye Uygun Tablet Kampanyası!

Yaz aylarının gelmesi ile dışarıda geçirilen zaman da artmaya başladı. Dışarıda iken internetten uzak kalmak istemeyen yetişkinler ve çocuklar için Hepsiburada’dan her bütçeye uygun tablet kampanyası geldi. Hepsiburada’nın yapmış olduğu bu kampanya Alcatel tabletleri içeriyor. Kampanya’nın sloganı olarak ‘’Her bütçeye uygun Alcatel tabletler şimdi burada’’ ifadesi kullanıyor. Fiyat ve performans odaklı tabletler, bu kampanyayla alıcıları ile buluşuyor.

Ayrıca, Hepsiburada kullanıcıları için tabletlerin satışında 3 ile 6 ay arasında farklı taksit imkanları da sunuluyor.

Hepsiburada’dan Her Bütçeye Uygun Tablet Kampanyası Hangi Tabletleri İçeriyor?

Hepsiburada’nın oldukça ses getirecek ve her bütçeye hitap eden kampanyasında Alcatel’in bazı tabletleri yer alıyor. İşte kampanya kapsamında yer alan tabletler ve özellikleri;

Alcatel 1T 16GB 7’’ Wi-Fi tablet

1024 x 600 piksel çözünürlük ve 7.0 inç büyüklüğünde TFT ekranına sahip olan tablet, 1.3 GHz hızında çalışan ve 4 çekirdeğe sahip olan MT83321 işlemciden gücünü alıyor.

16 GB dahili depolama alanına ve 1 GB RAM’e sahip olan tabletin arka tarafında 2 MP sensöre sahip kamera bulunuyor. Cihazda ek olarak, çocukların internette güvenli gezebilmesini ve güvenli şekilde elektronik cihazı kullanabilmesi için çocuk modu da bulunuyor.

2580 mAh bataryası bulunan cihaz, Bluetooth ve Wi-Fi gibi ihtiyaç duyulan tüm bağlantı teknolojilerini destekliyor.

Alcatel 1T 10.1’’ 16 GB klavyeli tablet

1280 x 800 piksel çözünürlük ve 10.1 inç büyüklüğünde TFT ekranına sahip olan tablet, 1.33 GHz hızında çalışan ve 4 çekirdeğe sahip olan MediaTek MT83321 işlemciden gücünü alıyor.

16 GB dahili depolama alanına ve 1 GB RAM’e sahip olan tabletin, 128 GB’a hafızasını arttırmak için microSD kart desteği bulunuyor. Ön kamera desteği de bulunan cihazın, arka tarafında 5 MP sensöre sahip kamera yer alıyor.

4000 mAh bataryası bulunan cihaz, Bluetooth ve Wi-Fi gibi ihtiyaç duyulan tüm bağlantı teknolojilerini destekliyor. Ayrıca cihazda, klavye ve kalem desteği de sunuluyor.

Alcatel 1T 10’’ 2020 16 GB WiFi tablet

1280 x 800 piksel çözünürlük ve 10 inç büyüklüğünde IPS ekranına sahip cihaz, Hepsiburada’dan her bütçeye uygun tablet kampanyası içerisinde yer alan son cihaz. Cihaz, 1.3 GHz hızında çalışan ve tek çekirdeğe sahip olan MediaTek MT8167B işlemcisinden gücünü alıyor.

16 GB dahili depolama alanına ve 1 GB RAM’e sahip olan tabletin, hafıza kapasitesini arttırmak için 128 GB microSD kart desteği de bulunuyor. Cihazın ön ve arka tarafında 2 MP kamera desteği yer alıyor.

4080 mAh bataryası bulunan cihaz, Bluetooth ve Wi-Fi gibi ihtiyaç duyulan tüm bağlantı teknolojilerini destekliyor. Ayrıca bu cihaz kutudan Android 10 desteği ile birlikte çıkıyor.