Galaxy S21 FE Hızlı Şarj Özelliği İle Gelecek!

Lansman zamanı yaklaşan Galaxy S21 FE modelinin uzun süredir çeşitli görüntüleri ve özellikleri gündeme geliyor. Geçtiğimiz haftalarda çip eksikliği nedeniyle telefon lansmanının erteleneceği söylense de, Samsung şirketi bu iddiaları yalanladı ve cihaz ile ilgili bir sorun olmadığını belirtti. Birkaç ay içerisinde telefonun kesin olarak piyasaya sürülmesi bekleniyor.

Yakın zaman içerisinde piyasaya sürülmesi beklenen telefon ile ilgili bilgiler netleşti denilebilir. Koreli üreticinin uygun fiyatla satışa sunmaya hazırlandığı bu model, Geekbench performans testleriyle gündeme gelmişti. Şimdi ise 3C sertifika sitesinde ortaya çıktı. Hızlı şarj özelliği ile birlikte burada onaylandı.

Galaxy S21 FE 25W Hızlı Şarj İle Gelecek

Çin’de 3C sertifika sitesinde yer alan cihaz, SM-G9900 model numarasına sahip. Listede Galaxy S21 FE modeline dair çok fazla bilgiye yer verilmemiş olsa da 5G ve 25W hızlı şarj özellikleri onaylandı. Ancak cihazın kutudan hızlı şarj ile çıkıp çıkmayacağı henüz bilinmiyor. Bu konuyla ilgili bazı iddialar ortaya dolaşsa da her ihtimali göz önünde bulundurmak gerekiyor.