Fenerbahçe Kripto Para Hamlesi Yapmaya Hazırlanıyor!

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç yaptığı açıklama ile Fenerbahçe Spor Kulübü’nün dijital gelirlerine ilişkin hedeflerinin arasında kripto paranın da olacağını açıkladı.

Kripto paralar her gün popülerliğini arttırmaya devam ediyor. Bu teknolojilerin kullanımı yayınlandıkça çeşitli ülkelerin, kurum ve kuruluşların ve otoritelerin de dikkatini çekiyor. Orta Amerika ülkelerinden biri olan El Salvador Bitcoin’i ulusal para birimi olarak kabul etti. Türkiye’den de kripto para ile ilgili haberler gelmeye devam ediyor. Fenerbahçe kripto para hamlesi yapmaya hazırlanıyor.

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, spor kulübü ile kripto para işine gireceğini duyurdu. Kripto para birimlerinden kazanmayı hedefledikleri gelir miktarına ilişkin de detaylar verdi.

Fenerbahçe Kripto Para Detayları Neler?

Düzenli olarak baskın açıklamalarında bulunan Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, baskın açıklamalarına bir yenisini daha ekledi. Ekonomi dünyasından gazeteciler ile bir araya gelen Ali Koç, kulübün gelecekteki planlarına dair açıklamalarda bulundu. Fenerbahçe Spor Kulübü’nün sanal dünyadaki varlığına değinen Ali Koç, başlattıkları Youtube projesi ile birlikte 5 – 6 milyon civarında gelir elde ettiklerini belirtti.

Fenerbahçe Spor Kulübü olarak kripto para işine adım atacaklarını belirten Ali Koç, 100 – 150 – 200 olarak ilerleyecek dijital gelir beklentisine sahip olduklarını söyledi. Youtube projesi ile 5 – 6 milyon gelir elde ettiklerini belirten Ali Koç, kripto parayı da ekleyerek 100 – 150 milyon dijital gelir elde etmeleri gerektiğini belirtti. Ayrıca spor kulübüne ait gayrimenkullerin de devlet yardımı ile geliştirilebileceği imkanları kovaladıklarını belirtti. Emlak furyası için geç kaldıklarını da dile getiren spor kulübü başkanı, geçmiş ile şu anda gelinen nokta arasında da fark olduğunu söyledi. Fenerbahçe kripto para işine gireceğini açıklamış olsa da hangi kripto paranın tercih edileceği ve hangi alanlarda kullanılacağı belirtilmedi. Dijital ortamdan elde etmek istedikleri gelirin 100 – 150 – 200 milyon dolar olduğunun altını çizen Ali Koç, dijital paralara duyduğu ilgiyi, kamuoyu ile paylaştı.