Epic Games Bedava Oyunlar İçin Düğmeye Bastı

Dünyaca ünlü olan Epic Games, bedava oyun fırsatları sunmaya devam ediyor. Son yapılan açıklamaya göre Epic Games tarafından, toplam değeri 236 lira olan 3 farklı oyun kullanıma sunuldu. Bu oyunların ücretsiz olduğu açıklandı. İşte Epic Games bedava oyunlar listesi

Epic Games bedava oyunlar hangileri?

Bütün oyun platformları, ücretsiz olarak oyun sunmaya devam ediyor. Bu platformlardan biri de Epic Games. Epic Games, kullanıma sunduğu 3 farklı oyun için abonelerinden ücret almayacağını açıkladı. Bu oyunlar;

  • Deponia: The Complete Journey
  • The First Tree
  • Ken Follett’s The Pillars of The Earth şeklinde.

Epic Games, bu oyunlardan 15 Nisan tarihinden itibaren 1 hafta boyunca ücret almayacağını açıkladı. Doğal olarak aboneler, 1 hafta boyunca bu oyunları ücretsiz olarak alabilecek.

Oyunlardan ilki olan Deponia The Complete Journey, çok güçlü olmayan bilgisayarlarda bile kolaylıkla oynanabilen bir oyun. Fiyatı 109 TL olan bu oyun macera ve bulmaca türünde üretilmiş. Windows 7’de bile rahatlıkla oynanabilen bu oyun, bilgisayarınızda yalnızca 8 GB yer kaplıyor. Deponia: The Complete Journey, 2 GB Ram belleği olan bilgisayarlarda bile oynanabiliyor.

The First Tree de oynanması oldukça kolay ve fazla sistem gerektirmeyen bir oyun seçeneği olarak karşımıza çıkıyor. Diğer bir oyun olan Ken Follett’s The Pillars of The Earth ise diğerleri gibi çok yüksek bir donanım gerektirmiyor. Bilgisayarınızda yalnızca 13.5 GB yer kaplayan bu oyun da diğerleri gibi macera ve bulmaca kategorisinde yer alıyor. Bu oyunları 15 Nisan’dan itibaren bir hafta boyunca ücretsiz olarak kütüphanenize eklediğinizde, ömür boyu ücretsiz olarak kullanma imkanına sahip olursunuz. Bu oyunlar İngilizce olarak oynandığı için temel seviyede İngilizce bilgisine sahip olmanız gerekiyor.