Elon Musk ve Anonymous Arasında Sular Durulmuyor!

Geçtiğimiz günlerde yaptığı paylaşımlarla ünlü hacker grubu Anonymous ile dalga geçen Elon Musk, dalga geçtiği paylaşımlara bir yenisini daha ekledi ve ikili arasında gerginlik artmaya devam etti.

SpaceX ve Tesla kurucusu Elon Musk, sosyal medya paylaşımları ile gündemden düşmüyor. Son olarak ünlü hacker grubu Anonymous tarafından tehdit edilen milyarder iş adamı, yaptığı paylaşımlar ile bu tehditleri umursadığını göstermeye devam ediyor.

Anonymous için hazırlanan parodi videosuna gülücük emojisi koyarak ünlü hacker grubunu tiye alan Elon Musk, bu kez ise doğrudan hacker grubu ile dalga geçti.

Elon Musk, Anonymous ile Uğraşmaya Devam Ediyor!

Bir süre önce ünlü hacker grubu Anonymous, hazırlamış olduğu video ile ünlü milyarderi tehdit etmişti. Hacker grubunun yayınlamış olduğu videoda ‘’Odadaki en zeki kişinin sen olduğunu düşünebilirsin ama artık eşin geldi. Biz Anonymous’uz! Biz lejyonuz!’’ ifadeleri yer almıştı. Fakat bu tehditleri ciddiye almayan ünlü iş adamı, hacker grubu ile dalga geçmeye devam ediyor.

Hannah Montona dizisini baz alarak Disney yapımını kullanan ünlü iş adamı, resmi Twitter hesabından yeni bir paylaşım yaptı. Bu paylaşımda ünlü hacker grubunun fotoğrafını kullanan Elon Musk, ‘’Hannah Montona aslında Miley Cyrus’’ sözlerini yazarak hacker grubu ile dalga geçti. Kısa süre içerisinde yüz binlerce beğeni alan bu paylaşıma, ünlü hacker grubunun nasıl cevap vereceği ise merak konusu oldu.