Elon Musk İtiraf Etti! Her Evin Kendi Elektriğini Üreteceği Projede Hata Yaptık!

Elon Musk, itiraf etti. Özellikle yatırımcıları ile yaptığı görüşmede, Solar City projesinin özellikle maliyet hesaplamaları bölümünde hata yaptıklarını ve bu hataları da pek çok kişiyle toparlamak için çalışmalara dahil olduğunu söyledi. Çatılarda yer alacak olan çeşitliliği artırmak adına maliyet artışı oluşacağından dolayı, hesaplamaların tamamını güncel olarak görebileceğimiz konusu karşımıza çıkıyor.  

Bu yüzden çatılarda bu sistemin kurulması için çıkan kuruluş maliyetleri, sürekli hesaplanıyor ve bu hesaplara yönelik çalışmalar da müşterilerin beklentilerinden fazla oluyor. Anlaşmaların üzerine bir fiyat talebi oluşturulan bu süreçler, hepimiz için yeni ve etkili bir sonuç yaratıyor. Bu konuda yapılacak olan yeni çalışmalar, herkes için değişken ve hızlı bir yapıda karşımıza çıkıyor.

Geçtiğimiz günlerde yapılan mali raporlama konusunda, etkili bir konferans görüşmesi toplantıya damga vurdu! 2021 1. Çeyrek mali raporları ile ilgili olarak yatırımcılarla görüşen Elon Musk, özellikle temiz enerji konusunda Solar City ile ilgili bir itirafta bulunduğunu söyledi. Hesaplamaları yanlış yaptıklarını ve panellerle ilgili yoğun taleplerde montaj konusunda maliyet farkı olabileceğini ön plana çıkarıyor.

Fiyatlandırma konusunda bir hata yapan Elon Musk, bu durum hakkında nasıl bir yol izleyeceğini anlatıyor. Bireysel olarak çok daha farklı ve alternatif bir yapıda ilerleyeceğini söylüyor. Bu yüzden de kişisel olarak detayların hepsini inceleyebilir, hepsine bir çözüm üretebilirsiniz.

Solar City kurulum maliyetleri yanlış hesaplandı!

Solar City kurulum maliyetleri yanlış hesaplandı!

Yanlış maliyet hesabının çatılara olan sorumluluğu nedir derseniz, gelin ona da bakalım. Çatılarla ilgili öngörülen durumdan çok daha karmaşık bir durum var. Çeşitli giderler oluşuyor. Çatıların sahip olmuş olduğu çıkıntılar ve kullanılan yapı malzemeleri olası sağlamlık sorunları yaratabilir. Bu yüzden de güneş enerji sistemlerinin kurulum maliyetleri yaklaşık iki ya da 3 kat artabiliyor. Anlaştıkları fiyattan çok daha farklı bir ödeme seçeneklerine ulaşabilmek için, zaman kaybetmeyin ve güncel hizmetleri yakından takip edin.

Musk tarafından yapılan bu açıklamalara göre, Solar City ile ilgili yüksek bir fiyat ödemek istemeyenlere depozitoları geri ödendi. Bu yüzden de bu şirketin hala neden kar elde edemediği durumu da karşımıza çıkmaya başladı. 494 Milyon Dolar gelir elde etse de net bir kar elde edemedi diyebiliriz.

Elon Musk, özellikle bazı işlerinde fevri davrandığı için psikolojik güçlendirme yapılarına dair yeni ve etkili bir hizmeti sunmaya başlıyor. Bu yüzden de kar elde edemeyen bir proje olarak karşımızda bulunmaya devam ediyor. Hem depozitolar hem de ön ödemeler iade edildiği için müşterilerle ilgili tekrar bir fiyat anlaşmasına oturuluyor. Bireysel olarak bakılacak olursa bütün bu süreçlerin maliyetlerle ilgili doğrudan bir derdi var diyebiliriz.

Farklı, etkili ve hızlı bir ihtiyaç dahilinde kişisel beklentilerin tamamını kullanabilir, tamamını yine aynı şekilde ön plana çıkarmaya başlayabilirsiniz. Yapılacak olan farklı çalışmalar, estetik hizmetler ve güçlü hamleler ile ilgili olarak Elon Musk yapısını kullanabiliyorsunuz. Bakalım bu süreçlerde çatılarla ilgili neler olacak ve Tesla kurucusu Elon Musk, bu şirketle ilgili nasıl bir finanse yöntemine başlayacak?

Müşterilere beklenti üzerinde bir bedel çıkıyor!

Müşterilere beklenti üzerinde bir bedel çıkıyor!

Beklenti üzerine bir bedel çıkması, pek çok müşteri için bir sorun teşkil ediyor. Hesapları, ödemeleri ve farklı yaklaşımları da bu süreçlere göre kullanabiliyorsunuz. Daha farklı, daha etkili ve yoğun bir süreçte hizmetleri ön plana çıkaran sitemizle ilgili bir yapısallığı kullanabilir ve ön plana bu süreçleri kolayca incelemeye başlayabilirsiniz.

494 Milyon dolar gelir elde etmiş olsa da, firmayla ilgili seçimleri ve alternatif yapıları kendinize göre çok daha farklı kullanabileceksiniz. Sizin için değişimleri, yenilikleri ve farklı yapıları hemen görebilmek ve kullanabilmek için tek bir tıklama yeterli olacaktır. Daha etkili, daha hızlı ve farklı bir ödeme yapısı ile ihtiyaçların tamamını görebilir, kendinize yeni bir fırsat üretebilirsiniz.

Bu enerji panellerinin ülkemizde satışa sunulup sunulmayacağı konusu da merak ediliyor doğrusu. Elon Musk, bu süreçlere nasıl bir şekilde el atacak ve neler yapacak? Gelin hepsini kendi içinde değerlendirelim ve daha büyük, daha hızlı ve daha fazla bir yapıda inceleme yapalım. Ne dersiniz? Önerileriniz, düşünceleriniz bu konuda nasıl işliyor? Sizinle ilgili bütün yeni duyuruları burada karşınıza çıkarmaya başlamak isteriz. Yorumlarınızı bekleriz ayrıca. Ne düşünüyorsunuz?