Call Of Duty’den Yeni Ramazan Güncellemesi

Call of Duty, Türkiye’nin en çok sevilen ve oynanan oyunlarından biri. Android ve İOS kullanıcıları tarafından oynanabilen bu oyun, Ramazan ayının gelmesi ile birlikte mobil güncelleme ile karşımıza çıktı. İşte yeni yapılan güncellemeler…

Call Of Duty son güncellemeler neler?

Battle Royal türünde oynanan bu oyun, Ramazan ayının gelmesiyle birlikte, severlerine yeni özellikler sunmaya başladı. Sürekli yeni güncellemeler ile oyuncularını mutlu eden Call of Duty, bu kez de oyuncularına yeni kıyafetler sunuyor. Yeni güncellemeler ise Kandil Paketi Feneri adıyla oyunculara sunuldu. Bu paket, tüm oyuncular için mağazadan satın alınabilir durumda bulunuyor. Paketin içeriğinde koyu mor ve altın renkleri ile süslenmiş özel operatör görünümü bulunuyor. Bunun yanında özel profil kartı, paraşüt, sırt çantası, uçuş kıyafeti ve paraşüt de paketin içeriğinde yer alıyor.

Call Of Duty cephesinden yapılan açıklamada ise bu yıl oyuncuları çok daha iyi güncellemelerin beklediği, bol miktarda özel içerik, daha fazla sezonluk içerik ve çeşitli etkinlikler geleceği belirtildi. Bunun yanında dünyanın her yerindeki Call Of Duty Mobile oyuncularına yeni ve özel içeriklerin sunulacağı için heyecan duydukları da açıklandı. Yapılan açıklamada oyunun daha iyi ve daha büyük hale gelmesi için çalışmalar yapıldığına da değinildi. Cull Of Duty Mobile, Ramazan ayıyla gelen kandil feneri paketi ve çok daha fazla özelliği ile Android ve İOS kullanıcıları için ücretsiz olarak sunuluyor.