2021 Steam Yaz İndirimleri Kapsamına Giren Online Oyunlar Belli Oldu!

2021 Steam yaz indirimleri başladı. 24 Haziran ile 8 Temmuz arasında devam edecek olan Steam yaz indirimleri kapsamında oyunculara popüler oyunlarda da fırsatlar sunuluyor. Bu kapsamda fiyatı düşen online oyuncular, oyun severleri bekliyor.

2021 Steam Yaz İndirimleri Alacak Online Oyunlar

Online oyunlar pek çok kişi tarafından seviliyor ve her yıl pek çok oyun sever online oyunlar için belli bir miktarda para ödüyor. Bazen ödenen paralar nedeniyle eğlence yarım kalabiliyor. Oyun severlerin eğlencelerini bozmadan daha uygun fiyatlı seçenekler ile online oyunlar oynayabilmesi için indirim zamanları harika fırsatlar sunuyor. 2021 Steam yaz indirimleri ile oyuncuların yüzlerini güldüren online oyunlar ise şöyle;

The Forest

Hayatta kalma oyunlarını sevenler için oldukça iyi bir tercih olan bu oyunda mağaralar ve oyunculara saldıran yaratıklar bulunuyor. Oyun içeriğinde yer alan eşya toplama görevleri ile hayatta kalmanız için gerekli olan baraka gibi şeyleri yapabiliyorsunuz. Oyundaki asıl görev ise; hayatta kalmak ve adada kaybolan çocuğunuzu bulmak.

Normalde 32 TL ile satışa sunulan bu oyun, 2021 Steam yaz indirimleri ile 12,80 TL’den satışa sunuluyor.

Witch It

Online bir saklambaç oyununun içerisinde kendinizi bulunduğunuz bu oyunda, devler ve cadılar olmak üzere iki takım yer alıyor. Cadı karakterine sahip olan takım, oyundaki nesnelere dönüşüp saklanıyor ve dev takımı ise bu cadıları bulmakla görevli.

Normalde 39 TL ile satışa sunulan bu oyun, 2021 Steam yaz indirimleri ile 15,60 TL’den satışa sunuluyor.

Sea Of Thieves

Harika bir maceranın içerisinde yer alacağınız bu oyunda, korsan oluyor ve oyun içerisinde yer alan adalara giderek hazine topluyorsunuz. Topladığınız bu hazineler ise oyunda gelişmenizi sağlıyor. Üstelik oyuna yeni gelen güncelleme ile Jack Sparrow karakteri de gelmiş bulunmakta. Arkadaşlarınız ile tüm adaları fethedebilirsiniz.

Normalde 61 TL ile satışa sunulan bu oyun, 2021 Steam yaz indirimleri ile 40,87 TL’den satışa sunuluyor.

Forza Horizon 4

Yarış oyunları sevenler için iyi bir tercih olan bu oyunda, diğer yarış oyunlarının aksine oldukça büyük bir açık dünya ve 450’nin üzerinde araç bulunuyor. Yarış oyunu sevenler için en keyifli yarış deneyimi yaşatma konusunda iddialı.

Normalde 92 TL ile satışa sunulan bu oyun, 2021 Steam yaz indirimleri ile 46 TL’den satışa sunuluyor.