100 TL’nin Altında En İyi Akıllı Saatler

Akıllı telefonlar her geçen gün hayatımızda daha çok yer almaya devam ediyor. Hayatımızı büyük ölçüde kolaylaştıran akıllı telefonlara alternatif olarak akıllı saatler de üretilmeye başlandı. Hayatımıza yavaş yavaş giren ancak büyük bir hızla yaygınlaşmaya başlayan akıllı saatler hem yetişkinler hem de çocuklar için büyük kolaylık sağlıyor. Hem uygun fiyatlı hem de iyi kalitede akıllı saat almak istiyorsanız, sizler için yaptığımız araştırmayı mutlaka okuyun. İşte 100 TL’nin altında en iyi akıllı saatler listesi…

Akıllı saatler de ihtiyaç haline geldi;

Akıllı saatler, etkileşim açısından büyük kolaylık sağlayan giyilebilir teknoloji ürünleridir. Bu nedenle en az akıllı telefonlar kadar tercih edilen ve ihtiyaç haline gelen bir üründür. Aklı saatler sundukları çeşitli özellikleri ile her geçen gün kullanıcı sayısını arttırmaya devam ediyor. Öne çıkan özellikleri görüntülü görüşme yapabilme, sesli görüşme yapabilme, nabız ölçme, kalp ritmi sayma, kamera kontrolü ve kalori hesaplama şeklinde. Bu özelliklere her geçen gün yenileri ekleniyor ve kullanıcılar, aradıkları özelliklere göre çok sayıda alternatif bulabiliyor.

Dünya geneline bakıldığında akıllı saat üretiminde Samsung, Apple, Huawei ve Xiaomi şirketlerinin yarış içinde olduğunu görüyoruz. Öyle ki çocuklar için özel alarm sistemi olan, özel yer belirleme özelliği bulunan, kişi sayısı sınırlı olan ve istenildiği zaman görüntülü görüşme yapılabilen akıllı saatler bile mevcut. Türkiye’de 100 TL’nin altında bulabileceğiniz en iyi akıllı saatler listesi ise şöyle;

100 TL’nin altında akıllı saatler;

Listemizi sizler için en pahalıdan en ucuza doğru yaptık. 49 liraya bile bulabileceğiniz akıllı saatler ve özellikleri şöyle;

Smartwatch X10;

Ekran boyutu 1.3 inç olan bu akıllı saat suya dayanıklı ve kalp atış hızı sensoruna sahip. Bu saatte mikrofon, internet ağı ya da konum bilgisi özellikleri bulunmuyor. Batarya kapasitesi 170 MAh olan bu saat 204 X 240 piksel ekran çözünürlüğüne sahip. Bu akıllı saatin fiyatı 99,00 lira.

Everest Ever Watch EW-508;

Ekran boyutu 0,91 inç olan bu akıllı saat, oldukça şık bir tasarıma sahip. İnternet ağı, mikrofon ve konum bilgisi bulunmayan akıllı saat sizlere, suya dayanıklılık ve kalp atış hızı sensoru gibi özellikler sunuyor. Fiyatı ise 99,00 lira.

Codegen X3;

Fiyatı 99,90 lira olan bu akıllı saat, şık ve dayanıklı tasarımı ile göz dolduruyor. Ekran boyutu 1.54 inç, batarya kapasitesi ise 380 mAh olan bu akıllı saatin, mikrofon ve suya dayanıklılık özellikleri bulunuyor.

AteşTech M5;

Ekran boyutu 1.3 inç olan bu akıllı saat 240X240 piksel ekran çözünürlüğüne sahip. Siyah renkli ve kare ekranı olan akıllı saatin 150 mAh batarya kapasitesi bulunuyor. Fiyatı ise 89,90 lira olarak belirlenmiş.

MF Product Wear 0261;

Fiyatı 89,90 lira olan bu akıllı saat, yuvarlak ve şık bir ekran tasarımına sahip. Siyah renkte olan bu saatin ekran boyutu 0,96 inç olarak tasarlanmış. Bu akıllı saatte kalp atış sensoru bulunuyor.

Ferro FSWSBB;

Beyaz renkli ve şık kare ekran tasarımı olan bu akıllı saat, çok fazla özellik sunmasa bile ana gereksinimleri karşılıyor. Bu akıllı saati 86,90 liradan satın alabilirsiniz.

Platoon PL -2006;

Fiyatı 68,90 lira olan bu akıllı saat, ucuz olmasının yanında pek çok özelliği de barındırıyor. Ekran boyutu 1.3 inç olan akıllı saatin, şık mavi kordonu ve yuvarlak ekranı dikkat çekiyor. Kalp atış sensoru bulunan bu akıllı saat, aynı zamanda suya da dayanıklı olarak üretilmiş.

MF Product Wear 0072;

Fiyatı 49,85 lira olan bu akıllı saat siyah kare ekranı ve şık kordonu ile göze çarpıyor. Ekran boyutu 1.3 inç ve batarya kapasitesi 150 mAh olarak tasarlanmış.